buxna Zombie Mod

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
buxna Zombie Mod

Welcome To Buxna 193.104.68.21:27050


+2
FERE_SI_LUD_Furkan
Peja
6 posters

    Kick/ban bez razloga

    avatar
    Peja


    Broj poruka : 2
    Datum upisa : 23.05.2013
    Godina : 31
    Lokacija : Sabac

    Kick/ban bez razloga Empty Kick/ban bez razloga

    Počalji  Peja Čet Maj 23, 2013 9:55 pm

    Dakle, vec duze vreme igram na buxni, par puta sam cak i boost server, ali sam dobio CENZURU, zato sto sam napisao All pacino "Pogin'o dabogda na nekoj ludi Very Happy" Daj bre jel se za to daje cenzura, i vise je nego ocigledno da je sprdnja ?! Jbt. svi sa servera znaju da se ja sa svima zezam i sa svima sam ok, jedino se on nasao uvredjenim jer sam napisao to ? Pa daj bre, jel se za to dobija cenzura, da ne mogu da igram ni na jednom drugom serveru?
    FERE_SI_LUD_Furkan
    FERE_SI_LUD_Furkan


    Broj poruka : 33
    Datum upisa : 14.11.2012
    Godina : 28
    Lokacija : Makedonija, Skopje

    Kick/ban bez razloga Empty Re: Kick/ban bez razloga

    Počalji  FERE_SI_LUD_Furkan Sub Maj 25, 2013 9:37 pm

    Za to treba all pacino da dodje i da objasni sta se desilo, mi druge admine nemozemo da uradimo nista o tome.
    avatar
    Peja


    Broj poruka : 2
    Datum upisa : 23.05.2013
    Godina : 31
    Lokacija : Sabac

    Kick/ban bez razloga Empty Re: Kick/ban bez razloga

    Počalji  Peja Ned Maj 26, 2013 3:29 pm

    Opet ja furkan. Kao sto znas, bila mi je uklonjena censura, ali ne zadugo, opet sam usao na server danas i igrao sam par minuta, i iz cista mira dobio sam censuru sa istim razlogom kao od pre neki dan, sta se desava ?
    avatar
    TANK-MKD


    Broj poruka : 3
    Datum upisa : 15.03.2013
    Lokacija : Skopje.Makedonija

    Kick/ban bez razloga Empty Jaka pricina

    Počalji  TANK-MKD Pon Jun 24, 2013 4:41 am

    Udgem na server i vidim neko igra sa citom i pisem : aauu,ondak dobijem ovo.....

    Admin je cenzurisao TANK-MKD. Razlog: sisaj mi kurac  majmune.
    Kicked : "Admin te je cenzurisao. Razlog: sisaj mi kurac  majmune. Jbg...



    Mach!^SaFaS
    Mach!^SaFaS


    Broj poruka : 6
    Datum upisa : 14.11.2012
    Godina : 32
    Lokacija : Kraljevo

    Kick/ban bez razloga Empty Bez brige

    Počalji  Mach!^SaFaS Pon Jul 29, 2013 1:09 pm

    Njemu je skinut admin nemate frke pozzz
    avatar
    TCEMA_SoPrAnO


    Broj poruka : 4
    Datum upisa : 14.11.2012
    Godina : 36
    Lokacija : Nis, Srbija

    Kick/ban bez razloga Empty zzzz

    Počalji  TCEMA_SoPrAnO Uto Mar 04, 2014 3:45 am

    TANK-MKD ::Udgem na server i vidim neko igra sa citom i pisem : aauu,ondak dobijem ovo.....

    Admin je cenzurisao TANK-MKD. Razlog: sisaj mi kurac  majmune.
    Kicked : "Admin te je cenzurisao. Razlog: sisaj mi kurac  majmune. Jbg...




    ovo je bio strasan server dok su ga vodili smrt i cevru....nazalost dosli su majmuni kao on i server je poceo da puca....zato sam i prestao da igram....sada je promenjen i ip i verovatno ovo niko nece da vidi sto sam napisao jer pretpostavljam da niko vise ne ulazi na forum....u svakom slucaju zao mi je sto je puko server-sada je vlasnik madafaka bivsi admin i promenio je ip !! sretno madafaka....nadam se boljitku i nemoj da dajes al pacinu admina jer je on majmun jedan obican....govedo smrdljivo koje banuje sve redom....nikad se nisam svadjao ni sa kim od admina niti imao problem na ovom serveru - nikada za 3 god igranja ali sa ovim majmunom smrddljivim ne razgovaram jebem mu sve u picku smrdlja jedan picka li mu materina....sta zamislja al pacino jebem mu kevu balavu....NIKADA NEMOJTE DA MU DATE ADMINA!!!!
    avatar
    ComiHH


    Broj poruka : 2
    Datum upisa : 08.06.2013
    Godina : 36
    Lokacija : Obrenovac

    Kick/ban bez razloga Empty Re: Kick/ban bez razloga

    Počalji  ComiHH Sre Apr 23, 2014 3:04 pm

    TCEMA_SoPrAnO ::
    TANK-MKD ::Udgem na server i vidim neko igra sa citom i pisem : aauu,ondak dobijem ovo.....

    Admin je cenzurisao TANK-MKD. Razlog: sisaj mi kurac  majmune.
    Kicked : "Admin te je cenzurisao. Razlog: sisaj mi kurac  majmune. Jbg...




    ovo je bio strasan server dok su ga vodili smrt i cevru....nazalost dosli su majmuni kao on i server je poceo da puca....zato sam i prestao da igram....sada je promenjen i ip i verovatno ovo niko nece da vidi sto sam napisao jer pretpostavljam da niko vise ne ulazi na forum....u svakom slucaju zao mi je sto je puko server-sada je vlasnik madafaka bivsi admin i promenio je ip !! sretno madafaka....nadam se boljitku i nemoj da dajes al pacinu admina jer je on majmun jedan obican....govedo smrdljivo koje banuje sve redom....nikad se nisam svadjao ni sa kim od admina niti imao problem na ovom serveru - nikada za 3 god igranja ali sa ovim majmunom smrddljivim ne razgovaram jebem mu sve u picku smrdlja jedan picka li mu materina....sta zamislja al pacino jebem mu kevu balavu....NIKADA NEMOJTE DA MU DATE ADMINA!!!!
     

    Narode posle duzeg vremena evo me. Poz za sve koji me znaju i za one koji me neznaju. Interesuje me sta je sa serverom? Hoce li raditi,ima li kakvih novosti? Ja cu s vremena na vreme naleteti ovde da vidim dal jos neko prati ovo  Smile 
    TCEMA_Comi
    avatar
    TCEMA_SoPrAnO


    Broj poruka : 4
    Datum upisa : 14.11.2012
    Godina : 36
    Lokacija : Nis, Srbija

    Kick/ban bez razloga Empty Re: Kick/ban bez razloga

    Počalji  TCEMA_SoPrAnO Pon Maj 26, 2014 1:50 am

    sve sam ti dao u opisu iznad Very Happy

    niko ne ulazi vise i niko ne igra...ip je promenjen....zadnje sto znam da je vlasnik bio madafaka i posle njega safas....to je bilo krajem 2013.....januara 2014 je doso somi na server obican gde igram cs i terao me da se vratim i reko mi da je safas sad vlasnik....jednom sam uso i nije bilo lose i to je sve....vise neznam ni ip adresu a kamoli ko je vlasnik....pozdrav svima osim smrdlji al pacinu jebem ga usta njega retardirana hahahah heheheeh


    jao brate comi...ja tek sad vidim da si iz obrenovca....reci mi jesi dobro kako si preziveo ove poplave jel si u redu i jel sve ok kolko moze da bude u ovim teskim trenucima?????aj javi se da si ziv brt....sretno i sve najbolje i brz oporavak vaseg grada i nase zemlje zelim od srca....ne sekiraj se i posle kise uvek dodje sunce i bude bolje no sto je bilo
    avatar
    ComiHH


    Broj poruka : 2
    Datum upisa : 08.06.2013
    Godina : 36
    Lokacija : Obrenovac

    Kick/ban bez razloga Empty Re: Kick/ban bez razloga

    Počalji  ComiHH Sre Jun 11, 2014 10:35 am

    Dobro sam brate,evakuisani smo poslepodne taj isti dan(petak). Al bilo zajebano do jaja,ni blizu kao sto su prikazivali na tv-u. Potopljena mi je vikendica u selu blizu Obrenovca dan pre nego sto je i sam grad poplavljen. A u kuci u kojoj zivim je ostao samo sprat citav,celo prizemlje,letnja kujnica,kola. Sve brt potopljeno,pa i komp. Sad sam na poslu pa reko aj da naletim i ovde i vidim tvoj post Smile  Sad sam kod kumova dok ne sredim gajbu makar nesto da moze da se zivi u njoj. Cak mi je i kuca bila na tv-u  Smile  Vrtela se na pinku prva 2 dana kad je pocela poplava. Ma haos brt. Videcu ovih dana da,ako moze,da se popravi makar kuciste kompa,ostalo sam pobacao.
    Hvala na lepim zeljama brt,pozdravljam i ja tebe,i ostale koji prate ovo.
    avatar
    TCEMA_SoPrAnO


    Broj poruka : 4
    Datum upisa : 14.11.2012
    Godina : 36
    Lokacija : Nis, Srbija

    Kick/ban bez razloga Empty Re: Kick/ban bez razloga

    Počalji  TCEMA_SoPrAnO Ned Jul 13, 2014 2:52 pm

    ComiHH ::Dobro sam brate,evakuisani smo poslepodne taj isti dan(petak). Al bilo zajebano do jaja,ni blizu kao sto su prikazivali na tv-u. Potopljena mi je vikendica u selu blizu Obrenovca dan pre nego sto je i sam grad poplavljen. A u kuci u kojoj zivim je ostao samo sprat citav,celo prizemlje,letnja kujnica,kola. Sve brt potopljeno,pa i komp. Sad sam na poslu pa reko aj da naletim i ovde i vidim tvoj post Smile  Sad sam kod kumova dok ne sredim gajbu makar nesto da moze da se zivi u njoj. Cak mi je i kuca bila na tv-u  Smile  Vrtela se na pinku prva 2 dana kad je pocela poplava. Ma haos brt. Videcu ovih dana da,ako moze,da se popravi makar kuciste kompa,ostalo sam pobacao.
    Hvala na lepim zeljama brt,pozdravljam i ja tebe,i ostale koji prate ovo.



    ma bitno je da ostao ziv i zdrav....ne postoje reci kojima bih mogao da te utesim...ali nadam se da ce sve doci na svoje mesto....nadam se i zelim ti od srca brz oporavak i da napredujes sa popravkom...dokle si sada stigo...jel se vratio zivot u normalu u Obrenovcu koliko je to moguce uopste?

    ps: niko ne prati vise ovo osim tebe i mene, jer je server promenio ip, sad ima drugog vlasnika i drugi forum, onaj nas server je umro...
    iskreno ni sam nebih pratio vise nego sam vido da tvoju poruku i da si iz obrenovca pa sam se zabrinuo za tebe...

    Sponsored content


    Kick/ban bez razloga Empty Re: Kick/ban bez razloga

    Počalji  Sponsored content


      Sada je Uto Maj 14, 2024 12:20 pm